Üyelere Özel İndirimler

Dernek üyelerimize özel indirim ve ayrıcalıklar bu sayfa aracılığı ile duyurulmaktadır.

 • Alerji ile Yaşam Derneği üyeleri, BİRUNİ LABORATUVARLARI’nın tüm şubelerinde TÜM testlerini %20 indirimli olarak yaptırabilirler.
 1. İndirim alerji testleri de dahil olmak üzere TÜM testlerde geçerlidir.
 2. İndirimden dernek üyesi, üyenin eşi ve çocukları yararlanabilecektir.
 3. İndirimden yararlanmak için DERNEK ÜYE KARTINIZI göstermeniz yeterlidir. Bu kart üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra yaklaşık 15 gün içinde adresinize postalanmış olacaktır. Sadece isminizi vererek ya da dernek üyesiyim diyerek indirimden yararlanmanız söz konusu değildir. Dernek üye kartınızı ve TC Kimlik belgenizi danışmaya göstermeniz mecburidir.
 4. İndirim Biruni Laboratuvarları’nın tüm şubelerinde aynı oranda geçerlidir.
 5. Sigorta firmalarının anlaşması gereği bu indirim özel sağlık sigortası ile beraber kullanılamamaktadır.
 6. İndirim sınırsız kullanıma sahiptir,  yaptıracağınız TÜM testler için geçerlidir.

www.biruni.com.tr


 • Alerji ile Yaşam Derneği üyeleri, DÜZEN LABORATUVARLARI’nın tüm Türkiye şubelerinde TÜM testlerini %25 indirimli olarak yaptırabilirler.
 1. İndirim alerji testleri de dahil olmak üzere TÜM testlerde geçerlidir.
 2. İndirimden dernek üyesi, üyenin eşi ve çocukları yararlanabilecektir.
 3. İndirimden yararlanmak için DERNEK ÜYE KARTINIZI göstermeniz yeterlidir. Bu kart üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra yaklaşık 15 gün içinde adresinize postalanmış olacaktır. Sadece isminizi vererek ya da dernek üyesiyim diyerek indirimden yararlanmanız söz konusu değildir. Dernek üye kartınızı danışmaya göstermeniz mecburidir.
 4. İndirim Düzen Laboratuvarları’nın tüm Türkiye şubelerinde aynı oranda geçerlidir.
 5. Sigorta firmalarının anlaşması gereği bu indirim özel sağlık sigortası ile beraber kullanılamamaktadır.
 6. İndirim sınırsız kullanıma sahiptir, yaptıracağınız TÜM testler için geçerlidir.

www.duzen.com.tr

 


 • Alerji ile Yaşam Derneği üyeleri, KindyROO’nun tüm şubelerinde ilk kayıtlarını %25 indirimli olarak yaptırabilirler.
 1. 0-6 yaş uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim akademisi olan Avustralya menşeili KindyROO, çocukların ebeveynleri ile beraber haftada 1 saatlik seanslara katıldığı, zihinsel, fiziksel, duygusal ve sosyal gelişimi destekleyen eğlenceli bir programdır.
 2. KindyROO, Alerji ile Yaşam Derneği ebeveynleri için bir tanışma fırsatı sunuyor ve ilk 13 haftalık dönem kayıtlarınızda %25 indirim imkanı sağlıyor.
 3. Çalışan anne-babalar için Cumartesi günleri de ders bulunmaktadır. Ayrıca anneanne, babaanne, dede, bakıcı gibi siz çalışırken çocuğunuzun günlük bakımını üstlenen kişiler tarafından da katılımı desteklenir.
 4. KindyROO hakkında detaylı bilgi almak için http://www.kindyroo.net/  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 5. KindyROO sistemini tam olarak anlatabilmek için sizleri deneme derslerine katılabilirsiniz. Ücret bilgileri deneme derslerini takiben paylaşılmaktadır. Deneme dersi katılım formunu http://www.kindyroo.net/deneme linkinden doldurduğunuzda belirttiğiniz şubenin sorumlusu sizinle en geç 2 gün içerisinde irtibata geçecektir.
 6. Size en yakın KindyROO şubesini bulmak için http://www.kindyroo.net/subeler  linkine gidebilirsiniz. KindyROO’yu sosyal medyadan takip ederek hem KindyROO’daki gelişmeleri takip edebilir hem de çocuk gelişimi ile ilgili güzel bilgiler edinebilirsiniz. http://www.facebook.com/kindyrooturkiye   http://www.instagram.com/kindyrooturkiye   www.linkedin.com/company/kindyroo_türkiye
 7. Karışıklık yaşanmaması adına, kayıt esnasında Alerji ile Yaşam Derneği üye kartınızı göstermeniz gereklidir.
 8. Kampanya,ilk kayıtlarda geçerlidir.
 9. Sınıflarda kontenjanların dolmuş olması durumunda, yeni grup açılana kadar veya sınıfta yer açılana kadar bekletmek durumunda kalınabilir, böyle durumların kampanyamızla ilişkisi olmadığını belirtir, anlayışınızı rica ederiz.

 •  Alerji ile Yaşam Derneği üyelerinin, her ayın 1 ile 15’i arasında Danem kefirden online olarak yapacağı tüm alışverişlerde %25 özel indirim uygulanacaktır. İndirim kodu üyelerimize email yolu ile ulaştırılacaktır.

www.kefirdanem.com

 


 

 • Alerji ile Yaşam Derneği üyelerinin, Hepa Alerji ve Astım firmasından online olarak yapacağı tüm alışverişlerde %10 özel indirim uygulanacaktır. İndirim sınırsız kullanıma sahiptir, yaptıracağınız TÜM alışverişleriniz için geçerlidir. İndirim kodu üyelerimize email yolu ile ulaştırılacaktır.

www.hepaonline.com

Bu girdi Genel’ te gönderildi. kalıcı linki yer imlerine ekleyin.