Alerji

Tatile çıkmadan önce tüm tedbirlerinizi aldınız mı⁉️
🏖 Konaklama yapacağınız otel ile önceden görüşerek alerjinize uygun oda/menü talep edin. Alerjiniz olan gıdaları otele yazılı olarak bildirin.
💊 Tüm alerji ilaçlarınızı, her ihtimale karşı ateş düşürücü, kusma ve ishal önleyici, adrenalin oto-enjektör ve kullanıyorsanız inhaler, nebülazatör yanınıza almayı unutmayın.
☀️İlaçlarınızı uygun sıcaklıkta taşımaya özen gösterin. Soğuk zincir ilaçları mutlaka buzlukta taşıyın.
🏨Kalacağınız konaklama merkezine en yakın sağlık kuruluşunu mutlaka önceden öğrenin.
🍴Yolda mola yerlerinde veya uçakta alerjinize uygun menü bulamama ihtimaline karşı yanınızda yiyecek bulundurun.
İyi tatiller dileriz…💙

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Fatal error: Uncaught RuntimeException: Error saving action: Error saving action: Database error. in /home/alerderorgtr/public_html/wp-content/plugins/wpforms/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php:44 Stack trace: #0 /home/alerderorgtr/public_html/wp-content/plugins/wpforms/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/data-stores/ActionScheduler_HybridStore.php(225): ActionScheduler_DBStoreMigrator->save_action(Object(ActionScheduler_Action), NULL) #1 /home/alerderorgtr/public_html/wp-content/plugins/wpforms/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(177): ActionScheduler_HybridStore->save_action(Object(ActionScheduler_Action)) #2 /home/alerderorgtr/public_html/wp-content/plugins/wpforms/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/ActionScheduler_ActionFactory.php(84): ActionScheduler_ActionFactory->store(Object(ActionScheduler_Action)) #3 /home/alerderorgtr/public_html/wp-content/plugins/wpforms/vendor/woocommerce/action-scheduler/functi in /home/alerderorgtr/public_html/wp-content/plugins/wpforms/vendor/woocommerce/action-scheduler/classes/migration/ActionScheduler_DBStoreMigrator.php on line 44